گالری تصاویر

پرینت
دیدار مدیركل صدا و سیمای مركز فارس با تولیت آستان مقدس
1400/06/14

امروز یکشنبه ۱۴ شهریورماه، مهندس سیدتقی سهرابی مدیركل صدا و سیمای مركز فارس به همراه جمعی از معاونان این مرکز به حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام مشرف شد و با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، تولیت جدید این بارگاه منور دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس، در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری، ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه رسانه در جهان امروز، اظهار کرد: قلم ها، روزنامه ها، شبکه های مختلف  دیداری و شنیداری و فضای مجازی ابزارهای نوین جنگی امروز هستند که در دستان هزاران دانشمند، هنرمند، نویسنده و متفکر برای انتقال مفهومی درست یا نادرست و مهندسی شده قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: در کشور ما بحمدالله اراده خداوند است که با کمترین سرمایه و تجهیزات یک محور حق و مقاومت در برابر ناتوی فرهنگی دشمن، شکل گرفته و هر روز پیروزی ها و دستاوردهای بزرگی را نصیب کشور و انقلاب می کند و این همان اراده خداوند بر پیروزی حق علیه باطل است.

تولیت حرم مطهر در بخش دیگری از سخنانش گفت: فکرسازی، صرفا در کلاس انجام نمی شود، هنر، سینما و رسانه هم می توانند ابزار ساخت فکر باشند که از آن ها باید به نحو احسن در راستای تعالی فرهنگی و معنوی جامعه بهره برد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری، در پایان ضمن تشکر از اهتمام صدا و سیمای مرکز فارس در تبیین جایگاه متعالی سومین حرم اهل بیت علیهم السلام در ایران اسلامی، ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی و تلاش بیشتر، رسانه ملی برنامه هایی فاخر و پرمعناتر از گذشته تولید نماید.

 • دیدار مدیر حوزه علمیه استان فارس با تولیت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام
  دیدار مدیرکل کمیته امداد استان فارس با تولیت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی علیهماالسلام
         
   

  نظرات کاربران

  1
    ارسال نظر
    نام:
    ایمیل:
    نظر:
    کد امنیتی:
  200 کاراکتر
  منتخبین دوره دوم جشنواره ادبی هنری شاهچراغ(ع)


  آخرین گزارش های تصویری


  منتخبین دوره اول جشنواره ادبی هنری شاهچراغ(ع)