مشاهده خبر
شماره خبر: 110490
تاریخ انتشار: 1400/07/06
تاکید تولیت حرم مطهر بر اهتمام بیشتر مسئولان به موضوع گردشگری مذهبی در شیراز

HyperLink

امروز سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس ضمن تشرف به حرم مطهر حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ علیه السلام، با حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم کلانتری، تولیت جدید این بارگاه منور دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس، حجت الاسلام و المسلمین دکتر کلانتری در این دیدار با اشاره به طرح بین الحرمین شیراز اظهار کرد: باید با تدبیر و برنامه ریزی، مشکلات و مسائل موجود در مورد این منطقه که مدفن هشت امامزاده جلیل القدر است، حل و فصل شود.

وی با اشاره به کثرت زائران ایرانی و غیر ایرانی حرم مطهر در طول سال، خواستار اهتمام بیشتر مسئولان به موضوع گردشگری مذهبی در شیراز شد و ابراز امیدواری کرد معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس در فراهم آوردن تسهیلات و تکریم زوار این بارگاه منور و رفع موانع و مشکلات گردشگری زیارت گام های اساسی بردارد.

 

تولیت حرم مطهر در بخش دیگری از سخنانش، ضمن اشاره به پروژه ایران هراسی که در رسانه های معاند غربی مطرح می شود، اظهار کرد: مسئولان و مدیران اجرایی و فرهنگی کشور با معرفی هرچه بهتر و بیشتر فرهنگ و تمدن غنی ایرانی- اسلامی کشور و تبیین دستاوردهای ارزنده انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف، می توانند این توطئه دشمنان ملت را خنثی کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر همه با نیت خالص بخواهیم کار کنیم، دستاوردهایی بوجود می آید که تا قرن ها می ماند.


نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:

200 کاراکتر
گزارش های تصویری
جست و جو در سایت