مشاهده خبر
شماره خبر: 771
تاریخ انتشار: 1394/4/13
مرکز پژوهش کودک و نوجوانمرکز پژوهش کودک و نوجوان کتابخانه آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با دارا بودن بیش از8000 جلد کتاب ویژه کودکان، نوجوانان و والدین، نشریات و کتب مرجع به بزرگسالان دارای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر و معادل حوزوی آن خدمات پژوهشی ارائه می­دهد. مواردی همچون جستجوی مقاله ، راهنمایی و ارائه کتب به کاربران در راستای پژوهش در زمینه کودکان از خدمات این بخش می باشد.

 تعداد کتاب هایی که اعضای کتابخانه از مرکز پژوهش کودک و نوجوان می توانند امانت بگیرند، به شرح زیر می باشد:

سطح علمی- تحصیلی

تعداد كتاب

مدت امانت به روز

هيأت علمي

10

15

دكترا

10

15

كارشناسي ارشد

8

15

كارشناسي

6

15

کارکنان آستان وخدام

6

15

 منابع اطلاعاتی بخش کودکان و نوجوانان کتابخانه پیرو سیاست­های کلی کتابخانه و از طریق یکی از راه­های سفارش و خرید، واسپاری( اهدای کامل منابع یک ناشر و یا سازمان به کتابخانه) و اهدا تأمین می­شود و سازماندهی منابع نیز از سیاست کلی کتابخانه پیروی می کند و فهرست نویسی و آماده سازی آن در بخش فهرست نویسی کتابخانه انجام می گیرد.

کتب مرجع و نشریات موجود در مرکز پژوهش کودک و نوجوان به کاربران دارای مدرک تحصیلی ارشد و بالاتر امانت داده می­شوند. سایر کاربران می توانند از این منابع در محل کتابخانه استفاده کنند. 

تشکیل کارگروه های تخصصی و کلاس های ادبیات کودک در رشته های دانشگاهی با هماهنگی قبلی و کسب مجوز از مدیریت کتابخانه بلامانع می باشد. 

نظرات کاربران

1
  ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  نظر:
  کد امنیتی:

200 کاراکتر
گزارش های تصویری
جست و جو در سایت